Журнал Математической физики, Анализа, Геометрии
2019, vol. 15, No 3, pp. 395-411   https://doi.org/10.15407/mag15.03.395     ( к оглавлению , назад )
https://doi.org/10.15407/mag15.03.395

Frames in Quaternionic Hilbert Spaces

Sumit Kumar Sharma

Kirori Mal College, University of Delhi, Delhi-110007, India
E-mail: sumitkumarsharma@gmail.com

Shashank Goel

Amity Institute of Applied Sciences, Amity University, Noida, U.P-201301, India
E-mail: sgoel54@amity.edu

Received January 4, 2018, revised March 3, 2018.

Анотація

У статті представлено та вивчено фрейми в сепарабельних кватерніонних гільбертових просторах. Надано результати щодо існування фреймів у кватерніонних гільбертових просторах та представлено характеризацію фреймів у кватерніонних гільбертових просторах в термінах оператора фрейма. Нарешті, одержано результат щодо збурення типу Пелі-Вінера для фреймів у кватерніонному просторі Гільберта.

Mathematics Subject Classification 2000: 42C15, 42A38.
Ключові слова: фрейм, кватерніонні простори Гільберта.

Download 382744 byte View Contents