Журнал Математической физики, Анализа, Геометрии
2019, vol. 15, No 2, pp. 192-202   https://doi.org/10.15407/mag15.02.192     ( к оглавлению , назад )
https://doi.org/10.15407/mag15.02.192

On the Structure of Multidimensional Submanifolds with Metric of Revolution in Euclidean Space

Alexander A. Borisenko

B. Verkin Institute for Low Temperature Physics and Engineering of the National Academy of Sciences of Ukraine, 47 Nauky Ave., Kharkiv, 61103, Ukraine
E-mail: aborisenk@gmail.com

Received December 14, 2017, revised June 6, 2018.

Анотація

Знайдено умови на зовнішні властивості підмноговидів малої ковимірності за яких підмноговид з індукованою метрикою обертання складеної кривини сталого знаку є підмноговидом обертання.

Ключові слова: метрика обертання, підмноговид обертання, лінії кривини, секційна кривина.

Download 294066 byte View Contents