Журнал Математической физики, Анализа, Геометрии
2019, vol. 15, No 2, pp. 155-169   https://doi.org/10.15407/mag15.02.155     ( к оглавлению , назад )
https://doi.org/10.15407/mag15.02.155

Cohomogeneity One Dynamics on Three Dimensional Minkowski Space

P. Ahmadi

Department of Mathematics, University of Zanjan, P.O.Box 45371-38791, Zanjan, Iran
E-mail: p.ahmadi@znu.ac.ir

Received July 26, 2017, revised February 18, 2018.

Анотація

У роботі надається класифікація замкнутих і зв'язних груп Лі, з точністю до спряженості в $\mathrm{Iso}({\mathbb{R}^{1,2}})$, що діє з кооднорідністю один на тривимірному просторі Мінковського $\mathbb{R}^{1,2}$ як для власної, так і невласної динаміки. Потім визначаються причинно-наслідкові властивості і типи орбіт.

Ключові слова: кооднорідність один, простір Мінковського.

Download 341587 byte View Contents