Журнал Математической физики, Анализа, Геометрии
2019, vol. 15, No 1, pp. 79-85   https://doi.org/10.15407/mag15.01.079     ( к оглавлению , назад )
https://doi.org/10.15407/mag15.01.079

On Lin's Condition for Products of Random Variables

Alexander Il'inskii

V.N. Karazin Kharkiv National University, 4 Svobody sq., Kharkiv, 61077, Ukraine
E-mail: iljinskii@univer.kharkov.ua

Sofiya Ostrovska

Atilim University, Incek, 06830, Ankara, Turkey
E-mail: sofia.ostrovska@atilim.edu.tr

Received September 27, 2017.

Анотація

Робота містить уточнення наявних результатів стосовно умови Ліна. Представлено нове доведення того факту, що якщо щільності розподілів випадкових величин $\xi_1$ та $\xi_2$ задовольняють умову Ліна, те ж саме виконується для їхнього добутку. Також показано, що коли умову незалежності відкинуто, твердження перестає бути вірним.

Mathematics Subject Classification 2000: 60E05.
Ключові слова: випадкова величина, абсолютно неперервний розподіл, умова Ліна.

Download 309841 byte View Contents