Журнал Математической физики, Анализа, Геометрии
2018, vol. 14, No 2, pp. 214-232   https://doi.org/10.15407/mag14.02.214     ( к оглавлению , назад )
https://doi.org/10.15407/mag14.02.214

The Solvability of the Initial-Boundary Value Problems for a Nonlinear Schrödinger Equation with a Special Gradient Term

G. Yagub

Kafkas University, Paşaçayırı Campus, Kars, 36040, Turkey
E-mail: gabilya@mail.ru

N.S. Ibrahimov

Baku State University, 23 Academic Zahid Khalilov St., Baku, AZ 1148, Azerbaijan; Lankaran State University, 50 Hazi Aslanov St., Lankaran, AZ 4200, Azerbaijan
E-mail: natiq ibrahimov@mail.ru

M. Zengin

Kafkas University, Paşaçayırı Campus, Kars, 36040, Turkey
E-mail: merveezengin14@gmail.com

Received February 13, 2017, revised January 10, 2018.

Анотація

У статтi розглядаються початково-крайовi задачi для двовимiрного нелiнiйного рiвняння Шредiнгера iз спецiальним градiєнтним членом з чисто уявними коефiцiєнтами в нелiнiйнiй частинi, коли коефiцiєнти рiвняння є вимiрними обмеженими функцiями. Доведено iснування i єднiсть розв'язкiв першої i другої початково-крайової задачi майже скрiзь.

Mathematics Subject Classification 2010:  35D, 35M, 35Q.
Ключові слова: рiвняння Шредiнгера, спецiальний градiєнтний член, iснування i єднiсть, перша i друга початково-крайовi задачi.

Download 419058 byte View Contents