Журнал Математической физики, Анализа, Геометрии
2018, vol. 14, No 2, pp. 132-140   https://doi.org/10.15407/mag14.02.132     ( к оглавлению , назад )
https://doi.org/10.15407/mag14.02.132

Ricci Solitons on Lorentzian Four-Dimensional Generalized Symmetric Spaces

Amel Bouharis

Université d'Oran 1 Ahmed Ben Bella, BP 1524, ELM Naouer 31000, Oran, Algeria
E-mail: bouharis@yahoo.fr

Bachir Djebbar

Université des Sciences et de la Technologie d'Oran "Mohamed Boudiaf", BP 1505, Bir El Djir 31000, Oran, Algeria
E-mail: badj2001@yahoo.fr

Received April 5, 2017, revised May June 5, 2017.

Анотація

Доведено iснування нетривiальних (тобто, неейнштейнiвських) солiтонiв Рiччi на чотиривимiрних лоренцевих узагальнених симетричних просторах. Бiльш того, показано, що тiльки стiйкi солiтони Рiччi можуть бути градiєнтними.

Mathematics Subject Classification 2010: 53C20, 53C21.
Ключові слова: лоренцева метрика, солiтони Рiччi, градiєнтнi солiтони Рiччi, узагальненi симетричнi простори.

Download 341337 byte View Contents