Журнал Математической физики, Анализа, Геометрии
2018, vol. 14, No 2, pp. 119-131   https://doi.org/10.15407/mag14.02.119     ( к оглавлению , назад )
https://doi.org/10.15407/mag14.02.119

Foliations of codimension one and Milnor's conjecture

Dmitry V. Bolotov

B. Verkin Institute for Low Temperature Physics and Engineering of the National Academy of Sciences of Ukraine, 47 Nauky Ave., Kharkiv, 61103, Ukraine
E-mail: bolotov@ilt.kharkov.ua

Received May 30, 2017, revised June 31, 2017.

Анотація

Ми доводимо, що фундаментальна група шарiв C2-шарування кови мiрностi один невiд'ємної кривини Рiччi замкнутого рiманова многовиду є скiнченно породженою та майже абелевою, тобто мiстить скiнченно породжену абелеву пiдгрупу скiнченного iндексу. Зокрема, ми пiдтверджуємо гiпотезу Мiлнора щодо многовидiв, якi є шарами шарування ковимiрностi один невiд'ємної кривини Рiччi замкнутого рiманова многовиду.

Mathematics Subject Classification 2010: 53A05.
Ключові слова: шарування ковимiрностi один, фундаментальна група, голономiя, кривина Рiччi.

Download 399882 byte View Contents